• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/antalyavipnakliyat/?rf=679845832138194
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905339743432
  • https://www.twitter.com/@ant_vipnakliyat
  • https://www.instagram.com/antalya_vipnakliyat

0533 974 34 32 * 0242 345 34 32 
.
evden eve nakliye , evden eve nakliyat , antalya kiralık asansör , antalya evden eve asansörlü taşımacılık , kiralık asansör 
Başlık
Antalya Kiralık Asansör
Başlık
Antalya Asansörlü Nakliye
Başlık
Antalya Evden Eve Nakliye
Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliye

   Antalya Vip Nakliyat olarak; Antalya da teknik olarak müsait olan yerlerde konuma, kata uygun mobil asansörle ile taşıma işlemi yapılmaktadır.

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Altuğ Şahiner (14/12/2019 13:13)
Konu : Evden eve taşımada kurumsal çözüm
Mesaj : İşinize gösterdiğiniz ciddiyet ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederim. Gerek ambalajlama gerekse mobilya söküm, montaj aşamalarında uzmanlaşmış personelinizle sektörde farklı bir noktadasınız. Müşteriyle kurduğunuz samimi diyalogla dört dörtlük bir hizmet aldık.
Umut Uysal (15/09/2019 23:58)
Konu : Teşekkürederim
Mesaj : Nakliyat işi zor iştir.Güvenmezsiniz başlarında durursunuz habire bişeyler hatırlatırsınız falan.VIP nakliyatta bunlar olmadı herşeyi itina ile yavaş yavaş düzenli şekilde sardılar sarmaladılar 2 gün boyunca durmadan taşıdılar söktüler kurdular bir daha söktüler bir daha kurdular ve gıg demediler.Aldığınız ücret size helal oğlu helaldir.Gerçekten beni çok büyük zahmetten kurtardilar.Herşey için hatta kendi ailenizin evini taşır gibi taşıdığınız için çok tşk.ederim.Saolun Varolun🙏
"Umut bey; Biz bir aileyiz. Eşyalarınızda taşınma günü bizim eşyalarımız. İçten ve samimi yorumunuz için size helal oğlu helal olsun :) "
“Antalya Vip Nakliyat Ekibi”
Gürkan (04/08/2019 22:05)
Konu : Harika Nakliyat
Mesaj : Gerçekten harika bir ekipsiniz. Herkes işinde çok profesyonel. Eşyalar çok özenli bir şekilde paketlenerek hiçbir zarar görmeden taşındı. Çok memnun kaldık. Herkesin eline emeğine sağlık.
"Gürkan Bey; Memnuniyetiniz bizim için bir başarıdır. güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz."
“Antalya Vip Nakliyat Ekibi”
BÜŞRA&BERKAN ARIN (17/06/2019 09:41)
Konu : EN İYİ NAKLİYE ŞİRKETİ
Mesaj : Merhabalar,
Biz eşimle Antalya içinde evden eve taşınmamızı Vip Nakliyat ile gerçekleştirdik. 10. kata taşındık. Hayatımızda daha önce hiç bu kadar özenli, bu kadar sanki kendi evlerini taşıyormuş gibi taşıyan bir şirketle çalışmamıştık. Her şey inanılmaz güzeldi. Yıllardır bozuk olan koltuğumuzu bile tamir ettiler :) Taşınma işi zahmetlidir, biz çalışan insanlar olarak gözümüzde büyütüyorduk ama sağolsun Vip Nakliyat sayesinde kaygı duymadan taşındık. Her şeyi özenle paketlediler ve evimize yerleştirdiler. Yine olsa yine taşınırım:) Mutlaka herkese de tavsiye ederim. Özellikle Muammer bey, Dağıstan bey ve diğer arkadaşlar çok düşünceli ve güleryüzlü bir şekilde çalıştılar. Herkese tek tek teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık.
"Sayın hocam; Taşıma gününü stressiz bitirebildiyseniz ne mutlu bize. Ambalaj evden eve nakliyenin temelidir. Bundan taviz vermek gün sonunda keşkeler yaratır. O da bizim iş yapış şeklimize yakışmaz. Güler yüzünüz için biz size ve eşinize teşekkür ederiz. "
“Antalya Vip Nakliyat Ekibi”
Murat Göktekin (11/11/2018 20:12)
Konu : Evde eve nakliyat
Mesaj : Hayatımda şu ana kadar 9 kez taşındım, fakat hiç bu kadar sorunsuz ve stressiz bir taşınma olmamıştı.Bunu bizlere sağlayan Antalya Vip ekibine profesyonellikleri, samimyetlerii ve pratik sorun çözme becerileri için çok teşekkür ederiz.Herkese tavsiye eder işlerinizde başarılar dileriz.
"Murat bey; Stressiz, sorunsuz ve taşınma kelimelerini aynı cümle içinde duya bildiysek ne mutlu bize. Güzel yorumlarınız için biz teşekkür ederiz."
"Antalya Vip Nakliyat Ekibi"
İlhan (16/10/2018 22:50)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Mersin’den İstanbul’a çeyiz kefyi 😎 herşey için çok teşekkürler güzel insanlar.
"ilhan bey; Biz teşekkür ederiz Mutluluklar"
Antalya Vip Nakliyat Ekibi
Levent Kışlalı (14/10/2018 14:29)
Konu : Mükemmel Taşımacılık
Mesaj : Merhaba

Hayatımda ilk defa zararsız problemsiz bir ev taşıması yaşadım. Hatta arızalı dolaplarımızı dahi montaj sırasında onardınız. Çok yorulmanıza rağmen müşteri memnuniyetini hiç gözardı etmediniz. Profesyonel, Güleryüzlü bir ekipsiniz çok teşekkür ederiz.
"Levent Bey; Beden yorgunluğu işimizin temelinde mevcut ve ekip olarak bunun bilinciyle işimizi yapıyoruz.Sizi de psikolojik olarak yormadıysak ne mutlu bize."
"Antalya Vip Nakliyat Ekibi"