• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/antalyavipnakliyat/?rf=679845832138194
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905339743432
  • https://www.twitter.com/@ant_vipnakliyat
  • https://www.instagram.com/antalya_vipnakliyat

0533 974 34 32 * 0242 345 34 32 
.
evden eve nakliye , evden eve nakliyat , antalya kiralık asansör , antalya evden eve asansörlü taşımacılık , kiralık asansör 
Başlık
Antalya Kiralık Asansör
Başlık
Antalya Asansörlü Nakliye
Başlık
Antalya Evden Eve Nakliye
Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliye

   Antalya Vip Nakliyat olarak; Antalya da teknik olarak müsait olan yerlerde konuma, kata uygun mobil asansörle ile taşıma işlemi yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyede Çöp Poşeti Kullanımı

Evden eve nakliye sırasında en büyük sıkıntı eşyalarınızı toparlamaktır. Bu toparlamada gerekli olan koli, hurç, kasa, poşet vb. malzemleri tedarik etmekte biraz güç ve maliyetli olarak görünmektedir. Ev Eşyası kendi içinde çok fazla farkılık gösteren bir eşya türüdür. Eşyalar toparlanırkende bu farklılıklara dikkat etmek gerekmektedir. 
   Tedarik edilmesi kolay ve az maliyetli olan çöp poşetleri günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Fakat birçok ev eşyasının taşınmasında çöp poşetleri doğru tercih değildir. 
    Evden eve nakliye sırasında kitap, defter gibi ağır ve ucu sivri eşyalar, sıvı deterjan gibi ağır ve dökülebilir eşyalar çöp poşeti ile taşımaya hiç uygun değildir.
Bunların dışında tencere,tava,tost makinesi gibi eşyalarda çöp poşeti ile taşımaya uygun değildir.
   Bu tarz eşyalar evden eve nakliye sırasında poşetleri yırtarak hem poşetten dökülmesini, hem diğer eşyaların zarar görmesini neden olur. Aynı zamanda taşıma işlemi yapan personelinden işini oldukça zorlaştırır.