Paketleme Hizmetleri

Paketleme Hizmetleri

Paketleme Hizmetleri; evden eve taşımanın temel taşıdır. Taşıma yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda doğru ambalaj türü seçilerek yapılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve ASKILI yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon (pat-pat)  kullanılmaktadır.

Cam eşyalarınız son derece temiz ve beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

Antalyavip-AmbalajHer ekipte mutlaka bir monitör elemanı vardır.Bu monitör elemanı gardırop eşya dolabı vb. sökülmeden taşınmazları de-monte ederek yerinde montajı gerçekleştirilir.

Taşıma esnasında her türlü paketleme – NAKLİYE – varis yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, de-monte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.Taşıma konteynerlerinin içi hassas taşıma için özel dizayn edilmiştir.

Konteyner duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır.Her kamyon içinde elbise gardırobu ve taşıma varilleri hazır bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.