Paketleme Hizmetleri

Eşya taşıma çok dikkat isteyen bir iştir.Paketleme yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve ASKILI yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (Balonlu) naylon, Graft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır.

Cam eşyalarınız son derece temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.Mermer,büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

Antalyavip-AmbalajHer ekipte mutlaka bir montör elemanı vardır.Bu montör elemanı gardolap eşya dolabı v.b. Sökülmeden taşınmazları demonte ederek yerinde monteleşecektir.

Taşıma esnasında her türlü paketleme – NAKLİYE – varis yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.Taşıma konteynerlerının içi hassas taşıma için özel dizayn edilmiştir.

Konteyner duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır.Her kamyon içinde elbise gardrobu ve taşıma varilleri hazır bulunmaktadır. Ayrintili Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin.