Kurumsal

KURUMSAL

ANTALYA VIP NAKLİYAT, Antalya’da Evden Eve Nakliye sektöründe uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Bu hizmet ve tecrübelerin çerçevesinde çok sayıda ev, ofis, kamu kurum ve kuruluşuna  nakliye aşamasında çözüm ortağı olduk. Bu süreçte edindiğimiz tecrübe ile sizin sayenizde Antalya’nın önde gelen kurumsal taşıma firmaları arasında yer aldık.

Antalya da yaşayan ve yaşamaya karar veren herkese  kaliteli ve güvenilir Evden Eve Nakliye hizmetleri veren ANTALYA VIP NAKLİYAT , hizmet sunduğu süreç içerisinde çok sayıda kişi, kurum ve özel firmaya sunduğu sorunsuz nakliye hizmetiyle kaliteli  bir referans birikimi elde etmiştir.

ANTALYA VIP NAKLİYAT, sektörde geçirdiği yıllar ve verdiği hizmetin sunduğu tecrübe ile birikimlerin etkisiyle sağladığı katkılarla müşterilerine nitelikli ve güvenilir Evden Eve Nakliye hizmetleri vermektedir. Taşınma işleminin gerçekleşmesinden  önce ANTALYA VIP NAKLİYAT ulaşmanız durumunda anlaşma yapmanız şartı aranmadan ücretsiz ekspertiz hizmeti verilmektedir. Ekspertiz hizmeti uygun olduğunuz gün ve saate göre planlanır. Ekspertiz hizmetimizin sonucunda karşılıklı mutabakata varılır. Belirlenen gün ve saatte adresinize gelerek taşınma planlamanız için gerekli ön incelemeyi yapar.

ANTALYA VIP NAKLİYAT olarak ekspertiz deki temel amacımız , taşınma esnasında her hangi bir sorun yaşanmasının önüne geçmektir. Bunun sonucunda gereken malzeme ve gerekli ekibin tam olarak tespit edilebilmesi ve tam bir planlama yapılır. Gerçekleştirilecek çalışmada plan çalışmadan daha önemli yer teşkil etmektedir.

Evden Eve Nakliye hizmetleri, evde bulunan eşyaların demonte edilmesi ve sonrasında ambalajlanması ile başlar. Bu süreci, nakliyat aracına yüklenmeleri, istiflenmeleri, yol güzergahında nakili takip eder. Eşyalarınızın yeni yerine yerleştirilmeleri işlemleriyle birlikte son kontrollerle sona erer.

ANTALYA VIP NAKLİYAT kurumsal yapısı, şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetlerinde konum, eşya miktarı, eşya durumu gibi faktörleri analiz eder. Bunun neticesinde gerekli personel, araç ve ambalaj malzemelerini seçer. Bununla birlikte, müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarına sorunsuz çözümler sunabilme amacıyla istihdam ettiğimiz her biri kendi branşlarında eğitimli ve tecrübeli personelimiz bulunmaktadır.

ANTALYA VIP NAKLİYAT olarak en büyük sermayenin mutlu müşteri olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle reklamımız verdiğimiz hizmetler, en büyük kazancımızda siz değerli müşterilerimiz.